RSS
sobota, 27 lutego 2010
Poradnik car audio dla każdego - już niedługo! odwiedzaj blog!

Jak zbudować system audio w samochodzie? Od czego zacząć? Co warto zamontować? Czego unikać? już wkrótce...

a narazie zapraszam na moją stronę www.strefaciszy.net

Car audio, co to? po co to?

Car audio,

Wielu z nas napewno bardzo często spedza dużo czasu w samochodzie. Mieliście kiedyś chwile gdy stanie w korku, czekanie na znajomego/dziewczynę doprowadzało was do szaleństwa? Nuda, nuda, nuda... w radiu same "farmazony", muzyka nie koniecznie odpowiednia dla Twojego ucha a do tego jeszcze trzeszczące głośniki, a nawet jeśli nie trzeszczą to potrafią przetworzyć tylko 1/3 całego pasma częstotliwości. Tragedia!

I w tym momencie system car audio i firma zajmująca się profesjonalnym montażem to Twoje lekarstwo. Już kilka drobnych zmian może odmienić system audio w aucie nie do poznania, wystarczy zaufać profesjonalistom z doświadczeniem, gdyż doswiadczenie jest najważniejsze w tej dziedzinie. Prowadząc firmę, często spotykam się z klientami którzy przyjeżdżaja z kiepskimi głośnikami przereklamowanych marek a nawet z chińskimi wynalzkami z przekonaniem, że to naprawdę zagra doskonale. "Bo sprzedawca w M..M.. lub innym molochu :) powiedział, że do tego auta będą doskonałe" i tu moje pytanie: "A skąd sprzedawca może to wiedzieć? Ile nagłośnionych aut w życiu słyszał?" odpowiedź: "Bo w szfie w sklepie to fajnie grały" tak? Tylko że sklep ma kilkaset metrów kwadratowych a samochód zaledwie klika.

Doświadczenie, doświadczenie montażystów - to tworzy prawdziwe dobre brzmienie w samochodzie, to spowoduje,że wydane pieniądze nie pójda na marne i następnym razem czekając na dziewczynę wygodnie usiądziesz odpalisz swoja ulubioną płytę i będziesz rozkoszował się dźwiękiem.

Przekonaj się.